• Ekonomik ve garantili ilaçlama servisi!
 • Hakkımızda

  Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. 2005 yılından bu yana Malatya’da halk sağlığı alanında Pest ve Vektör mücadelesinde (karasinek, sivrisinek, hamamböceği, fare vb.) kullanılan ilaç ve cihazların pazarlama ve satışını yapmakta ve aynı zamanda bu alanlarla ilgili hizmetleri de yürütmektedir.

  Kaliteli ürün ve hizmet anlayışını temel esas alan Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. sektörün öncü firmalarındandır.

  Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. Malatya merkez ofis olmak üzere Doğu Anadolu bölgesi de dahil sektörde ilaç satışı ve vektör mücadele hizmeti vermektedir.

  Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. müşterilerinin beklentilerini göz önünde bulundurarak sektöre yeni çözümler getirebilmek ve en iyisi olabilmek için sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. **Bu anlamda uluslararası yayınları takip etmekte, fuarlara katılmakta ve uluslararası firmalardan ve kişilerden danışmanlık almaktayız.

  Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. olarak;

  Vizyonumuz

  • Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek,
  • Sadece haşereleri imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak,
  • çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak,
  • Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

  Misyonumuz

  Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

  Firmamızı tercih eden bireysel ve ticari müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonra da hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimizden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

  Malatya Tekno İlaçlama Ltd. Şti. BİOSAV’ın Bölge distribütörlüğünü yapmaktadır.

  Open chat
  Merhaba
  Nasıl yardımcı olabiliriz?